Budi STEM - još jedan uspjeh naših zadrugara

Budi STEM - još jedan uspjeh naših zadrugara

Članovi ekološke skupine Osnovne škole Lučko, koja je u sastavu učeničke zadruge ŠTIGLIĆI, su u nedjelju, 01. listopada, prodavali svoje proizvode na župnom proštenju kod kapele sv. Benedikta u Stupniku uz vodstvo prof. Ane Ćurković i logističku podršku ravnatelja mr.sc. Pave Šimovića.

Učenici su svoje ekološke proizvode izložili na prostoru ispred kapele. Iznad svih očekivanja, proizvodi su naprosto „planuli“. Naši „prodavači“ imali odjevene majice s logom naše učeničke zadruge koje su također tiskane u našoj školi i na opremi koju smo nabavili u sklopu projekta Budi STEMfluencer. Na taj način su promovirali i zadrugu i projekt.

Hvala svima koji su kupnjom proizvoda podržali školske aktivnosti, a na poseban način hvala župniku, vlč. Dubravku Škrlin Hrenu koji omogućio i podržao ovo događanje.